Stowarzyszenie Elektroenergetyków

Informacje

Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu
Stowarzyszenie Elektroenergetyków

SEP szkolenia

Chciałbyś mieć lepiej płatną posadę i większe grono klientów? Nie marnuj ani chwili! Podnoś swoje kwalifikacje. Zainwestuj w szkolenia SEP, a pieniądze szybko do ciebie powrócą. Stowarzyszenie SEP stworzyło kursy dla osób z 3 fachów. Program G1 elektryczny obejmuje wiedzę z zakresu urządzeń elektrotermicznych, oświetleń ulicznych, czy też sieci trakcyjnych. Z kolei w grupie G2 energetycznej dowiesz się ciekawych informacji o działaniu ssaw, klimatyzacji, sprężarek, jak również wymienników ciepła. Uprawnienia SEP z kategorii G3 gazowej pozwolą ci natomiast na eksploatację i dozorowanie urządzeń i instalacji gazowych czy turbin. Otrzymując Państwowe Świadectwo Kwalifikacyjne z konkretnych kategorii, stajesz się rzetelniejszy dla klientów, a przy tym masz przewagę w procesie rekrutacji u nowego pracodawcy.

Jak dokonać zapisu na szkolenia SEP? Musisz jedynie wejść na witrynę Stowarzyszenia. Będziesz mógł wtedy wybrać najlepiej pasujący tobie termin. Na szkolenie musisz mieć wolny tylko jeden dzień roboczy. Szkolenia SEP trwają cztery godziny zegarowe, a zaraz po nich zdajesz egzamin ustny. Nie bój się jednak, że nie dasz sobie z nim rady. Nasi trenerzy, mający szerokie doświadczenie w nauczaniu, wytłumaczą ci dokładnie każdy http://www.grupasilesiaszkolenia.pl/kontakt temat, o który może zadać pytanie Komisja Egzaminacyjna. Na zajęciach treść zostanie przestawiona w formie przejrzystych slajdów multimedialnych, a oprócz tego otrzymasz dodatkowe skrypt. Jeśli zależy tobie, aby szybko otrzymać uprawnienia SEP na papierze, wpłać pieniądze bezpośrednio po egzaminie. Sprawi to, że zostaną ci one wydane już po jednym dniu. Z pozostałych formalności nie zapomnij jeszcze tylko zabrać ze sobą dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego twoją tożsamość.

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich ma swoje placówki w ponad dwudziestu dużych miastach w Polsce, takich jak Warszawa, Częstochowa, Gdynia, Kielce czy Wrocław. Czekamy tam na ciebie w profesjonalnie zorganizowanych, nowoczesnych salkach wykładowych. Jeżeli jednak nie masz możliwości do nas dotrzeć, to mamy dla ciebie fenomenalną wiadomość, która na pewno cię uraduje. Uprawnienia SEP możesz zdobyć też indywidualnie. Po prostu wskaż nam miejsce docelowe, a my zorganizujemy tam dla ciebie kurs zamknięty. Nasza propozycja skierowana jest również do ludzi znających jedynie język angielski i niemiecki.

Źródło informacji:

Top